Zapraszamy przedsiębiorców Drukuj
poniedziałek, 11 stycznia 2016 09:07

UWAGA!

ZACHĘCAMY WRZESIŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW DO WŁĄCZENIA SIĘ W PROGRAM

KARTA DUŻEJ RODZINY"


Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program opracowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Karta ułatwia rodzinom 3+ dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia.

Partner Karty Dużej Rodziny zyska:
- możliwość wsparcia rodzin wielodzietnych i prowadzenia polityki odpowiedzialności społecznej biznesu,
- wzrost rozpoznawalności dzięki umieszczeniu jego danych na wykazie podmiotów oferujących zniżki rodzinom wielodzietnym oraz umożliwienia posługiwania się wizerunkiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach reklamowych i promocyjnych,
- zaufanie klientów, a tym samym większe zyski.

 

Aby przystąpić do Programu należy:
1. Określić, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym.
2. Wejść na stronę www.rodzina.gov.pl lub www.empatia.mpips.gov.pl, wypełnić e-deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny.
3. Po weryfikacji formularza zostaną uzgodnione z firmą szczegółowe warunki współpracy.
4. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej lub wojewoda (w przypadku firm działających lokalnie) podpisze z firmą umowę o współpracy.

Do Karty Dużej Rodziny przyłączają się firmy i instytucje różnej wielkości i różnych branż. Warunkiem udziału jest zapewnienie ulg, zniżek lub innych uprawnień rodzinom posiadającym Karty Dużej Rodziny. Dokładne warunki przystąpienia firmy lub instytucji są ustalane indywidualnie.

Lista partnerów oraz szczegóły ich ofert skierowanych do rodzin wielodzietnych są dostępne i na bieżąco aktualizowane: www.rodzina.gov.pl