Alfabetyczny indeks ulic i wsi Drukuj

 

Alfabetyczny indeks ulic i wsi wraz z przypisanymi pracownikami socjalnymi

 

 

17 Dywizji Piechoty

Karolina Kostuch-Kruszyńska

3 Maja

Maria Jańczak

68 Pułku Piechoty

Martyna Michalska

Abrahama

Aleksandra Kierzek

Akacjowa

Angelika Nowak

Asnyka

Aleksandra Kierzek

Baczyńskiego

Aleksandra Kierzek

Bardo

Katarzyna Freus

Bartkowiaka

Aleksandra Kierzek

Batorego (nr 1-10)

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Batorego (nr 11-20)

Maria Jańczak

Bema

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Białężyce

Edyta Spychalska

Bierzglin

Małgorzata Smykla

Bierzglinek

Marta Waraczewska

Błękitna

Anna Szambelańczyk

Broniszewo

Dorota Sterlażnikow

Broniewskiego

Aleksandra Kierzek

Brylantowa

Anna Szambelańczyk

Brzozowa

Angelika Nowak

Bytomska

Renata Klapczarek

Chełmońskiego

Krystian Kędziora

Chmielowskiego

Aleksandra Kierzek

Chocicza Mała

Angelika Nowak

Chocicza Wielka

Angelika Nowak

Chociczka

Angelika Nowak

Chopina

Maria Jańczak

Chrobrego

Jolanta Piotrowska

Chwalibogowo

Renata Klapczarek

Ciszaka

Aleksandra Kierzek

Culica

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Czapskiego

Aleksandra Kierzek

Czerniejewska

Aleksandra Kierzek

Daszyńskiego

Angelika Nowak

Dąbrowskiego

Artur Staszak

Dąbrowskiej

Aleksandra Kierzek

Długosza

Bożena Karbowiak

Dolnośląska

Renata Klapczarek

Dondajewskiego

Aleksandra Kierzek

Drzymały

Aleksandra Kierzek

Dworcowa

Angelika Nowak

Działkowców

Anna Szambelańczyk

Dzieci Wrzesińskich

Marta Waraczewska

Elbląska

Małgorzata Smykla

Fabryczna

Marta Waraczewska

Fedyka

Krystian Kędziora

Fenrycha

Aleksandra Kierzek

Fromborska

Małgorzata Smykla

Gałczyńskiego

Aleksandra Kierzek

Gdańska

Katarzyna Freus

Gendka

Maria Jańczak

Gliwicka

Renata Klapczarek

Głogowska

Katarzyna Freus

Gnieźnieńska

Aleksandra Kierzek

Gonice

Dorota Sterlażnikow

Goniczki

Dorota Sterlażnikow

Gorzowska

Renata Klapczarek

Gozdowo

Danuta Dominik

Gozdowo Młyn

Danuta Dominik

Grottgera

Krystian Kędziora

Grudzielskiego

Aleksandra Kierzek

Grunwaldzka

Małgorzata Smykla

Grzybowo

Artur Staszak

Grzymisławice

Maria Jańczak

Gubińska

Małgorzata Smykla

Gulczewko

Aleksandra Kierzek

Gulczewo

Aleksandra Kierzek

Gutowo Małe

Krystian Kędziora

Gutowo Wielkie

Artur Staszak

Gwiaździsta

Anna Szambelańczyk

Harcerska

Izabela Krotoszyńska

Jana Pawła II (nr 1-20)

Aleksandra Gromnicka

Jana Pawła II numery 21-30

Jolanta Piotrowska

Jagodowa

Angelika Nowak

Jarocińskiego

Aleksandra Kierzek

Jasna

Anna Szambelańczyk

Jeleniogórska

Małgorzata Smykla

Kaczanowo

Barbara Zielińska

Kadłubka

Angnieszka Nowak

Kaliska

Anna Szambelańczyk

Kasprowicza

Aleksandra Kierzek

Kawęczyn

Bożena Karbowiak

Kilińskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Kleparz

Artur Staszak

Kolejowa

Angelika Nowak

Kołłątaja

Bożena Karbowiak

Kołobrzeska

Małgorzata Smykla

Konarskiego

Angnieszka Nowak

Koniecznego

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Konopnickiej

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Kopernika

Angnieszka Nowak

Koralowa

Anna Szambelańczyk

Kosińskiego

Aleksandra Gromnicka

Kossaka

Krystian Kędziora

Kosynierów

Izabela Krotoszyńska

Koszalińska

Małgorzata Smykla

Koszarowa

Dorota Sterlażnikow

Kościelna

Barbara Zielińska

Kościuszki

Dorota Sterlażnikow

Kożuchowska

Katarzyna Freus

Królowej Jadwigi

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Kruczkowskiego

Aleksandra Kierzek

Kutrzeby

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Kwiatowa

Angelika Nowak

Kwidzyńska

Małgorzata Smykla

Laskowskiego

Izabela Krotoszyńska

Lazurowa

Anna Szambelańczyk

Legii Wrzesińskiej

Artur Staszak

Legnicka

Renata Klapczarek

Leśmiana

Aleksandra Kierzek

Leśna

Angelika Nowak

Letnia

Anna Szambelańczyk

Libeltta

Aleksandra Kierzek

Lubuska

Małgorzata Smykla

Łokietka

Anna Szambelańczyk

Łużycka

Renata Klapczarek

Makowskiego

Krystian Kędziora

Malborska

Małgorzata Smykla

Malczewskiego

Krystian Kędziora

Malinowa

Angelika Nowak

Marcinkowskiego

Angnieszka Nowak

Marzenin

Angelika Nowak

Matejki

Krystian Kędziora

Mazurska

Renata Klapczarek

Mickiewicza

Izabela Krotoszyńska

Mierosławskiego

Aleksandra Kierzek

Miłosławska

Renata Czajka

Moniuszki

Maria Jańczak

Monte Cassino

Aleksandra Kierzek

Mycielskiego

Aleksandra Kierzek

Nadarzyce

Bożena Karbowiak

Nałkowskiej

Aleksandra Kierzek

Neryngowo

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Niestrawskiego

Aleksandra Kierzek

Norwida

Aleksandra Kierzek

Noskowo

Krystian Kędziora

Nowa Wieś Królewska

Barbara Zielińska

Nowaka

Aleksandra Kierzek

Nowy Folwark

Agnieszka Nowak

Objazdowa

Anna Szambelańczyk

Obłaczkowo

Bożena Karbowiak

Ogrodowa

Krystian Kędziora

Oleśnicka

Renata Klapczarek

Olsztyńska

Katarzyna Freus

Opieszyn

Agnieszka Nowak

Opolska

Katarzyna Freus

Orkana

Aleksandra Kierzek

Orzeszkowej

Agnieszka Nowak

Osowo

Barbara Zielińska

Ostrowo Szlacheckie

Aleksandra Kierzek

Otoczna

Martyna Michalska

Owocowa

Krystian Kędziora

Paderewskiego

Anna Szambelańczyk

Parkowa

Anna Szambelańczyk

Piastów (oprócz numerów 5 i 6)

Bożena Karbowiak

Piastów 5

Maria Jańczak

Piastów 6

Edyta Spychalska

Plac Św. Stanisława

Izabela Krotoszyńska

Pogodna

Anna Szambelańczyk

Pola

Aleksandra Kierzek

Polkowicka

Katarzyna Freus

Powstańców Wlkp.

Katarzyna Freus

Prądzyńskiego

Aleksandra Kierzek

Promienista

Anna Szambelańczyk

Prusa

Aleksandra Kierzek

Przemysłowa

Angelika Nowak

Przyborki

Anna Szambelańczyk

Psary Małe

Izabela Krotoszyńska

Psary Polskie

Jolanta Piotrowska

Psary Wielkie

Agnieszka Nowak

Pułaskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Raciborska

Renata Klapczarek

Radomice

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Ratuszowa

Izabela Krotoszyńska

Reymonta

Aleksandra Kierzek

Rubinowa

Anna Szambelańczyk

Rynek

Agnieszka Nowak

Rzeczna

Izabela Krotoszyńska

Rzemieślnicza

Izabela Krotoszyńska

Sądowa

Izabela Krotoszyńska

Sędziwojewo

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Sienkiewicza

Renata Czajka

Sienna

Marta Waraczewska

Sikorskiego

Anna Szambelańczyk

Skoraczewskiego

Aleksandra Kierzek

Słomowo

Aleksandra Gromnicka

Słomówko

Aleksandra Gromnicka

Słoneczna

Anna Szambelańczyk

Słowackiego

Danuta Dominik

Słowian

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Słupska

Małgorzata Smykla

Sobiesiernie

Aleksandra Kierzek

Sokołowo

Renata Czajka

Sokołowska

Anna Szambelańczyk

Sołeczno

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Sołtysiaka

Krystian Kędziora

Spacerowa

Anna Szambelańczyk

Spokojna

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Staffa

Aleksandra Kierzek

Stanisławowo

Artur Staszak

Stasiewskiego

Aleksandra Kierzek

Staszica

Izabela Krotoszyńska

Strzykały

Maria Jańczak

Strzyżewo

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Suwalska

Renata Klapczarek

Szafirowa

Anna Szambelańczyk

Szała

Aleksandra Kierzek

Szczecińska

Katarzyna Freus

Szeroka

Aleksandra Gromnicka

Szkolna

Katarzyna Freus

Szosa Witkowska

Krystian Kędziora

Ściegiennego

Agnieszka Nowak

Świdnicka

Renata Klapczarek

Świętokrzyska

Anna Szambelańczyk

Tęczowa

Anna Szambelańczyk

Traugutta

Aleksandra Kierzek

Trawińskiego

Aleksandra Kierzek

Tuhego

Aleksandra Kierzek

Turkusowa

Anna Szambelańczyk

Turwida

Aleksandra Kierzek

Tuwima

Aleksandra Kierzek

Wałbrzyska

Renata Klapczarek

Warmińska

Małgorzata Smykla

Warszawska (nr 1-18)

Edyta Spychalska

Warszawska 19-40

Martyna Michalska

Warsztatowa

Dorota Sterlażnikow

Waryńskiego

Agnieszka Nowak

Wawrzyniaka

Bożena Karbowiak

Wczasowa

Anna Szambelańczyk

Węgierki

Martyna Michalska

Wielkopolska

Aleksandra Gromnicka

Wiewiórowskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Wiśniowa 81 (numery nieparzyste)

Anna Szambelańczyk

Wiśniowa 81 (numery parzyste)

Angelika Nowak

Witkiewicza

Krystian Kędziora

Witkowska

Aleksandra Gromnicka

Witta Stwosza

Krystian Kędziora

Wojska Polskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Wódki

Artur Staszak

Wrocławska

Małgorzata Smykla

Wrzosowa

Izabela Krotoszyńska

Wybickiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Wyspiańskiego

Aleksandra Kierzek

Zamysłowskiego

Aleksandra Kierzek

Zapolskiej

Aleksandra Kierzek

Zielonogórska

Małgorzata Smykla

Żagańska

Renata Klapczarek

Żerniki

Maria Jańczak

Żeromskiego

Aleksandra Kierzek

Żwirki i Wigury

Izabela Krotoszyńska

 

Dane kontaktowe Rejonowych Pracowników Socjalnych

17 Dywizji Piechoty

Karolina Kostuch-Kruszyńska

3 Maja

Maria Jańczak

68 Pułku Piechoty

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Abrahama

Aleksandra Kierzek

Akacjowa

Angelika Nowak

Asnyka

Aleksandra Kierzek

Baczyńskiego

Aleksandra Kierzek

Bardo

Marzena Pigłowska

Bartkowiaka

Aleksandra Kierzek

Batorego (nr 1-14)

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Batorego (nr 15-20)

Maria Jańczak

Bema

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Białężyce

Edyta Spychalska

Bierzglin

Małgorzata Parzęczewska

Bierzglinek

Marta Waraczewska

Błękitna

Anna Szambelańczyk

Broniszewo

Dorota Sterlażnikow

Brylantowa

Anna Szambelańczyk

Brzozowa

Angelika Nowak

Bytomska

Renata Klapczarek

Chełmońskiego

Krystian Kędziora

Chmielowskiego

Krystian Kędziora

Chocicza Mała

Angelika Nowak

Chocicza Wielka

Angelika Nowak

Chociczka

Angelika Nowak

Chopina

Maria Jańczak

Chrobrego

Jolanta Piotrowska

Chwalibogowo

Renata Klapczarek

Ciszaka

Aleksandra Kierzek

Culica

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Czapskiego

Aleksandra Kierzek

Czerniejewska

Aleksandra Kierzek

Daszyńskiego

Angelika Nowak

Dąbrowskiego

Artur Staszak

Długosza

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Dolnośląska

Renata Klapczarek

Dondajewskiego

Aleksandra Kierzek

Drzymały

Aleksandra Kierzek

Dworcowa

Angelika Nowak

Dzieci Wrzesińskich

Marta Waraczewska

Elbląska

Małgorzata Parzęczewska

Fabryczna

Marta Waraczewska

Fedyka

Krystian Kędziora

Fromborska

Małgorzata Parzęczewska

Gdańska

Marzena Pigłowska

Gentka

Maria Jańczak

Gliwicka

Renata Klapczarek

Gnieźnieńska

Aleksandra Kierzek

Gonice

Dorota Sterlażnikow

Goniczki

Dorota Sterlażnikow

Gorzowska

Renata Klapczarek

Gozdowo

Danuta Dominik

Gozdowo Młyn

Danuta Dominik

Grottgera

Krystian Kędziora

Grunwaldzka

Małgorzata Parzęczewska

Grzybowo

Artur Staszak

Grzymisławice

Maria Jańczak

Gubińska

Małgorzata Parzęczewska

Gulczewko

Aleksandra Kierzek

Gulczewo

Aleksandra Kierzek

Gutowo Małe

Krystian Kędziora

Gutowo Wielkie

Artur Staszak

Gwiaździsta

Anna Szambelańczyk

Harcerska

Katarzyna Płóciennik

Jana Pawła II (nr 1-20)

Aleksandra Gromnicka

Jana Pawła II numery 21-30

Jolanta Piotrowska

Jarocińska

Aleksandra Kierzek

Jasna

Anna Szambelańczyk

Jeleniogórska

Małgorzata Parzęczewska

Kaczanowo

Barbara Zielińska

Kadłubka

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Kaliska

Renata Klapczarek

Kasprowicza

Aleksandra Kierzek

Kawęczyn

Urszula Kneblewska

Kilińskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Kleparz

Artur Staszak

Kołłątaja

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Kołobrzeska

Małgorzata Parzęczewska

Koniecznego

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Konopnickiej

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Kopernika

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Koralowa

Anna Szambelańczyk

Kossaka

Krystian Kędziora

Kosynierów

Aleksandra Kierzek

Koszalińska

Małgorzata Parzęczewska

Koszarowa

Dorota Sterlażnikow

Kościelna

Barbara Zielińska

Kościuszki

Dorota Sterlażnikow

Kożuchowska

Marzena Pigłowska

Królowej Jadwigi

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Kruczkowskiego

Aleksandra Kierzek

Kutrzeby

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Kwiatowa

Angelika Nowak

Laskowskiego

Katarzyna Płóciennik

Lazurowa

Anna Szambelańczyk

Legii Wrzesińskiej

Artur Staszak

Legnicka

Renata Klapczarek

Leśmiana

Aleksandra Kierzek

Leśna

Angelika Nowak

Letnia

Anna Szambelańczyk

Libeltta

Aleksandra Kierzek

Łokietka

Anna Szambelańczyk

Łużycka

Renata Klapczarek

Makowskiego

Krystian Kędziora

Malborska

Małgorzata Parzęczewska

Malczewskiego

Krystian Kędziora

Marcinkowskiego

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Marzelewo

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Marzenin

Urszula Kneblewska

Matejki

Krystian Kędziora

Mazurska

Renata Klapczarek

Mickiewicza

Katarzyna Płóciennik

Miłosławska

Renata Czajka

Monte Cassino

Aleksandra Kierzek

Mycielskiego

Aleksandra Kierzek

Nadarzyce

Danuta Dominik

Nałkowskiej

Aleksandra Kierzek

Neryngowo

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Noskowo

Urszula Kneblewska

Nowa Wieś Królewska

Barbara Zielińska

Nowaka

Aleksandra Kierzek

Nowy Folwark

Agnieszka Nowak

Obłaczkowo

Bożena Karbowiak

Ogrodowa

Krystian Kędziora

Oleśnicka

Renata Klapczarek

Olsztyńska

Marzena Pigłowska

Opieszyn

Agnieszka Nowak

Opolska

Marzena Pigłowska

Orzeszkowej

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Osowo

Barbara Zielińska

Ostrowo Szlacheckie

Aleksandra Kierzek

Otoczna

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Owocowa

Krystian Kędziora

Paderewskiego

Anna Szambelańczyk

Parkowa

Angelika Nowak

Piastów (oprócz numerów 5 i 6)

Bożena Karbowiak

Piastów 5

Maria Jańczak

Piastów 6

Edyta Spychalska

Plac Św. Stanisława

Katarzyna Płóciennik

Pogodna

Anna Szambelańczyk

Pola

Aleksandra Kierzek

Polkowicka

Marzena Pigłowska

Powstańców Wlkp.

Artur Staszak

Promienista

Anna Szambelańczyk

Prusa

Aleksandra Kierzek

Przemysłowa

Angelika Nowak

Przyborki

Anna Szambelańczyk

Psary Małe

Katarzyna Płóciennik

Psary Polskie

Jolanta Piotrowska

Psary Wielkie

Agnieszka Nowak

Raciborska

Renata Klapczarek

Radomice

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Ratuszowa

Katarzyna Płóciennik

Reymonta

Aleksandra Kierzek

Rubinowa

Anna Szambelańczyk

Rynek

Agnieszka Nowak

Rzeczna

Katarzyna Płóciennik

Sądowa

Katarzyna Płóciennik

Sędziwojewo

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Sienkiewicza

Renata Czajka

Sikorskiego

Renata Klapczarek

Skoraczewskiego

Aleksandra Kierzek

Słomowo

Aleksandra Gromnicka

Słomówko

Aleksandra Gromnicka

Słoneczna

Anna Szambelańczyk

Słowackiego

Danuta Dominik

Słowian

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Słubicka

Małgorzata Parzęczewska

Słupska

Małgorzata Parzęczewska

Sobiesiernie

Aleksandra Kierzek

Sokołowo

Renata Czajka

Sokołowska

Anna Szambelańczyk

Sołeczno

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Sopocka

Małgorzata Parzęczewska

Spacerowa

Anna Szambelańczyk

Spokojna

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Staffa

Aleksandra Kierzek

Stanisławowo

Artur Staszak

Stasiewskiego

Aleksandra Kierzek

Staszica

Katarzyna Płóciennik

Strzykały

Maria Jańczak

Strzyżewo

Katarzyna Korczak-Kreczmer

Szafirowa

Anna Szambelańczyk

Szała

Aleksandra Kierzek

Szczecińska

Marzena Pigłowska

Szeroka

Aleksandra Kierzek

Szkolna

Marzena Pigłowska

Szosa Witkowska

Krystian Kędziora

Ściegiennego

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Świętokrzyska

Anna Szambelańczyk

Tęczowa

Anna Szambelańczyk

Traugutta

Aleksandra Kierzek

Trawińskiego

Aleksandra Kierzek

Tuhego

Aleksandra Kierzek

Turkusowa

Anna Szambelańczyk

Turwida

Aleksandra Kierzek

Wałbrzyska

Renata Klapczarek

Warmińska

Małgorzata Parzęczewska

Warszawska (nr 1-18)

Edyta Spychalska

Warszawska 19-40

Urszula Kneblewska

Waryńskiego

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Wawrzyniaka

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Wczasowa

Anna Szambelańczyk

Węgierki

Karolina Kostuch-Kruszyńska

Wielkopolska

Aleksandra Gromnicka

Wiewiórowskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Wiśniowa 81 (numery nieparzyste)

Anna Szambelańczyk

Wiśniowa 81 (numery parzyste)

Angelika Nowak

Witkiewicza

Krystian Kędziora

Witkowska

Aleksandra Gromnicka

Witta Stwosza

Krystian Kędziora

Wojska Polskiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Wódki

Artur Staszak

Wrocławska

Marzena Pigłowska

Wrzosowa

Katarzyna Płóciennik

Wybickiego

Agnieszka Bolewicz-Binkowska

Zamysłowskiego

Aleksandra Gromnicka

Zapolskiej

Aleksandra Kierzek

Zielonogórska

Małgorzata Parzęczewska

Żagańska

Renata Klapczarek

Żerniki

Maria Jańczak

Żeromskiego

Aleksandra Kierzek