Ogłoszenia
Informacja dotycząca świadczeń rodzinnych Drukuj
wtorek, 25 lipca 2017 10:30

Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrześni informuje, że 7 lipca 2017 r. uchwalono ustawę o zmianie niektórych ustaw związanych z systemami wsparcia rodzin, która nowelizuje między innymi ustawy: o świadczeniach rodzinnych, ustawę o pomocy osobom uprawnionym do alimentów oraz o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci. Termin wejścia w życie ustawy to 1 sierpnia 2017 r.

Więcej…
 
Na wakacje z Muszkieterami! Drukuj
środa, 05 lipca 2017 13:32

Nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, które spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów  jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

„Wakacje z Muszkieterami” już po raz drugi organizuje Fundacja Muszkieterów, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché. Dzieci w wieku 8-14 lat, które nie miałyby szansy na odpoczynek po pracowitym roku szkolnym, spędzą letnie kolonie w pięknych zakątkach Polski. Krajoznawczym wycieczkom i zajęciom w ośrodkach wypoczynkowych, będzie towarzyszyć poznawanie 8 uniwersalnych wartości, którymi powinien kierować się w życiu każdy Muszkieter. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Zobacz co robią Muszkieterowie i poznaj 8 wartości Muszkietera www.facebook.com/FundacjaMuszkieterow / www.wakacjezmuszkieterami.pl


 
Nabór kandydatów na opiekunów prawnych Drukuj
wtorek, 27 czerwca 2017 00:00

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WE WRZEŚNI
OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW NA OPIEKUNÓW PRAWNYCH
DLA OSÓB CAŁKOWICIE UBEZWŁASNOWOLNIONYCH

INFORMACJE

 
Nabór kandydatów na kuratorów Drukuj
wtorek, 27 czerwca 2017 00:00

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WE WRZEŚNI
OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW NA KURATORÓW
DLA OSÓB CZĘŚCIOWO UBEZWŁASNOWOLNIONYCH

INFORMACJE

 
Świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym Drukuj
piątek, 10 marca 2017 07:56

Świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym


Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrześni informuje, że kontynuacja wypłaty stypendium szkolnego na drugie półrocze roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Września nastąpi po weryfikacji sytuacji świadczeniobiorcy. W związku z powyższym osoby zainteresowane zobowiązane są złożyć oświadczenie aktualizacyjne w terminie od  3 kwietnia 2017 r. do 28 kwietnia 2017 r. Do oświadczenia należy dołączyć dokumenty dotyczące sytuacji materialnej rodziny ucznia – dochody netto za miesiąc marzec 2017 r. oraz oryginały rachunków, faktur lub innych dokumentów potwierdzających wydatki na cele edukacyjne w drugim półroczu roku szkolnego 2016/2017.
Druk oświadczenia będzie dostępny w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrześni przy ul.  Fabrycznej 14 - pokój  nr 208 i na stronie internetowej: www.ops.wrzesnia.pl (zakładka "dokumenty do pobrania").

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 17